Враження від волонтерських виїздів

«Було дуже круто. Андрій Сагайдак - така цікава та всестороння людина, стільки нового й цікавого дізналися. Есккурсії розкішні. Природа неймовірна, озеро - ранкове-вечірнє-нічне, пічка, катання на балонах, лежання в траві (навіть Петро не втримався - дав добро!), Велика та Мала Медведиці  , шовковиця, ягоди, спілкування з друзями. Я обов'язково там ще буду, і думаю, що не один раз. Восени, наприклад... Петрові спасибі за таку прекрасну можливість. І всім за чудово проведений час»

Кобчинська Олена , викладач, кандидат філологічних наук, Київський національний лінгвістичний університет, волонтерський виїзд в червні 2012 року

IMG 1040 Small

 

«Гарно відпочили  Класний парк і гарний директор! Все було чудово обовязково туди повернемося!!! Всім спасибі за прекрасно проведені вихідні!!!»

Валеріан , електрик, волонтерський виїзд в червні 2012 року

IMG 1082 Small 

«Я не очікував такого. Їхав працювати, а вийшло попрацювати і гарно провести час. Було дуже цікаво. »

Толік, конструктор-дизайнер,волонтерський виїзд в червні 2012 року

IMG 0932 Small 

«Дуже сподобалася поїздка трохи попрацювали трохи відпочили!!! Гарна компанія та нові знайомства. Поїздка в кузові ямами відчувається досі це незабутні враження!  Також крута риболовля ! Хочу туди ще взимку.»

Валеріан, електрик, волонтерський виїзд в вересні 2012 року

271167 484985578192781 619145131 n Small

«Поехала  в парк волонтером уже  в 3  раз и не жалею ))) Как всегда хорошо поработали и хорошо отдохнули. Вид на Десну с "Соколиной" стежки весной очень и очень даже! Приятно смотреть на сделанное своими руками - год назад тут был обычный лес, а  сейчас полноценная стежка с лавками,столиками,стендами, прикольными стрелочками-указателями и даже с избушкой!  »

Александра, лікар, волонтерський виїзд в квітні 2013 року  

IMG 9546 Small

 

Також читайте звіти на сайті "Природа України" про школу молодого природоохоронця в серпні 2012 року :

 http://pryroda.in.ua/dop/po-zapovednyim-tropam-chernyhovskoho-polesya-dnevnyk-uchastnyka-shkolyi-praktycheskoy-pryrodoohranyi-2012/ 

http://pryroda.in.ua/dop-kyiv/v-mizhrichynskomu-rlp-vidbulas-shkola-molodoho-pryrodoohorontsya/ 

http://lustigermilchmann.blogspot.com/2011/04/2-3-2011.html