Умови участі в волонтерських заходах

На 2013-2014 рік запланована реалізація масштабних проектів, через обмежене фінансування парк для свого розвитку потребує волонтерської допомоги.

 

Якщо ви любите природу і хочете допомогти - ми чекаємо вас! 

 Робота є на будь-який смак : проводити моніторинг кількості тварин по слідам, робити штучні гніздівля, допомогати на будівництві музею лісових промислів Наддніпрянського Полісся, вести облік птахів, проводити наукову діяльність по дослідженню екосистем, працювати на облаштуванні екологічних стежок та стаціонарних таборів і багато багато іншого! 

В парку є всі необхідні умови для волонтерів : опалювана колоритна хата на самому краї села, необхідна кількість ліжок,облаштована кухня з мікрохвильовою та електропічкою, мангал, компьютер з доступом до мобільного інтернету, інструмент,лижі для зимних походів в ліс, картографічні та допоміжні матеріали.  В 200 метрах від хати знаходиться ставок з піщаним пляжем та чистою водою. В селі є магазин з усім потрібних асортиментом продуктів, у місцевих мешканців можна купити дешево екологічно чисті овочі та молочні продукти. 

Волонтери оплачують тільки  проїзд від м.Києва  і назад (30 грн в один бік). Їжа - за кошт парку, проживання або в наметах,або в "гостьовій хаті" парку

Взамін ви отримаєте можливість попрацювати на благо нашої природи в мальовничих місцях на чистому повітрі, побачити та дізнатись багато цікаво  (після завершення робіт завжди проводиться екскурсія для волонтерів),можливість назбирати в лісах ягод та грибів. Крім того учасники волонтерських екотаборів та виїздів отримують почесні грамоти від керівництва парку та можливість взяти байдарки для сплаву Десною на території парку.

Про заплановані  волонтерські виїзди  всю інформацію можна знайти в наших групах в соцмережах 

http://vk.com/druziparkiv

https://www.facebook.com/DruziParkiv

Найбільш актуальну інформацію про поточні та майбутні волонтерські програми можна дізнатись по телефону 095 255 33 22 , Петро ( відділ рекреації та роботи з волонтерами)

 

rfx-T6f1IfE Mobile