Участь

family
Волонтерство - справа сімейна

Долучитись до волонтерського руху на підтримку природоохоронних територій може кожен. Вік, стать, професія – не мають значення. Адже кожен може знайти завдання, виконання якого буде йому під силу. Волонтерська робота може виглядати, як участь у організованих заходах, або як віддалена чи цілком самостійна робота.

volunteers
Гуртом веселіше :)

Самостійно кожен із нас, гуляючи лісом, може зібрати сміття, загасити залишене кимось вогнище, підгодувати дрібних птахів чи влаштувати «продихи» на замерзлих водоймах.

Віддалена участь у волонтерських заходах – це допомога парку без знаходження на його території. Так працюють дизайнери, що розробляють макети поліграфічної продукції, активні користувачі соцмереж, що поширюють інформаційні матеріали, та інші фахівці, що готові ділитися своїми вміннями, досвідом та ідеями.

near the fire
Ввечері біля вогнища

Волонтерські акції на території парку є найцікавішою формою роботи. Час їх проведення, мета і перелік завдань анонсуються заздалегідь. Для участі потрібно зв’язатися із організаторамим, у ролі яких зазвичай виступють громадські організаціїї. Кілька років співорганізатором волонтерських заходів у парку є київський офіс WWF.

Традиційно волонтери проживають у польових (або близьких до них) умовах, тому бажано мати власне індивідуальне похідне спорядження (спальник, карімат, посуд,). Їжа готується на вогнищі спільно. Витрати на харчування та транспорт оплачують самі волонтери. Матеріали та інструменти для роботи забезпечують організатори.