Їжа та житло

Харчування

pich
Поліська піч

Найближчі продуктові ринки, супермаркети та заклади громадського харчування знаходяться у містечках Десна та Остер. У селах, що розташовані в межах території парку, є продуктові магазини та кафетерії, проте їх асортимент та час роботи може видатися обмеженим.

besidka
Бесідка для пікніків

При групових екскурсіях та походах, за умови завчасного узгодження із організаторми туру, можливе замовлення похідного обіду у місцевих жителів, або самостійне його приготування на вогнищі, у облаштованому місці відпочинку.

При поселенні у приватні садиби, міні-готелі чи на бази відпочинку, питання харчування варто узгодити окремо.


Проживання

sadyba
Туристична садиба Отрохи

Розташування Міжрічинського парку між Києвом та Черніговом робить його зручним для одноденних турів. Якщо ж потрібно залишитися на ночівлю, можливі кілька варіантів розміщення із різним рівнем комфорту та цін – від комфортабельних котеджів, до літніх будиночків економ-класу.

hata
Типова поліська садиба
зберігає традиційні риси

У населених пунктах, безпосередньо в межах парку, функціонують кілька приватних садиб зеленого туризму та кілька баз відпочинку (переважно сезонних). У прилеглих великих наслених пунктах – Острі та Десні розташовані міні-готелі. Незалежно від варіанту поселення, бронювати місця варто завчасно.

Розміститись на відпочинок у власних наметах можна на узбережжі Десни або Київського водосховища, за умови дотримання елементарних природоохоронних вимог і правил пожежної безпеки.